İhtiyaca Uygun Jeneratörler

Organizasyonda kullanılacak elektrik ihtiyacına göre kullanılacak jeneratör çeşitlerini belirliyor ve jeneratör ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Portatif Jeneratör : Portatif jeneratörler rahatlıkla taşınabilen elektrik üreteçleridir. Benzinli ve dizel olmak üzere 2 ‘ye ayrılır. Küçük ölçekli organizasyonlar için kullanım kolaylığı vardır. Küçük çaplı organizasyonlarınızda kullanacağınız elektrikli cihazlar ve elektrik ihtiyacınız için, hem taşıma kolaylığı olan hem de uygun maliyetli olan bu portatif jeneratörlerimizden yararlanabilirsiniz. Açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu ve piknik organizasyon gibi küçük ölçekli etkinlikleriniz için firmamızdan portatif jeneratör temini, nakliye, kurulum ve kullanım desteği alabilirsiniz.

Mobil Jeneratör : Mobil jeneratör, araçların içerisinde yer alan jeneratör çeşididir. Kamyon, kamyonet gibi büyük araçların içerisinde yer alan jeneratör sistemi, organizasyon mekanındaki elektrik ihtiyacınızı karşılar. Büyük çaplı organizasyonlarınızda iç rahatlığıyla tercih edebilir, kesintisiz elektrik hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Piknik organizasyonu, şenlik organizasyonu, açılış organizasyonu, kumsal düğün organizasyonu gibi büyük çaplı organizasyonlarınızda mobil jeneratör temini hizmetimiz ile elektrik ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kabinli Jeneratör : Kabinli jeneratör, büyük çaplı organizasyonlarda kullanılan bir elektrik üretecidir. Büyük ölçekli etkinlikler ve uzun süreli olan organizasyonlarda tercih edilir. Kabinli jeneratörler, organizasyon mekanının uygun bölümüne sabitlenirler. Kaliteli ve kesintisiz bir elektrik hizmeti verirler. Uzun süreli olan fuar organizasyonu, festival organizasyonu, şenlik organizasyonu gibi etkinliklerde kabinli jeneratör temini hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.