Jeneratör Fiyatları

Jeneratör Fiyatları

Jeneratör fiyatları belirlenirken başlıca etken jeneratör ihtiyacının doğru güçte seçilmesidir. Bu jeneratör alımların da yapılan başlıca hatalardandır. Jeneratör seçimi yaparken profesyonel ekiplerden yardım alınmalıdır. Jeneratör alırken ucuza kaçmamak gereklidir. Kaliteli ürünler her zaman sizin ihtiyaç duyduğunuz hizmeti verir.

2 El Jeneratör Fiyatları

İkinci el jeneratörler kullanım ömürlerine göre değerlendirilir. İkinci el jeneratörlerin fiyatları kontrol kartları sayesinde yıpranmaları hesaplanır. İkinci el jeneratörlerin kasa ve kabin dış şartlara bağlı olarak yıpranmaları hesaplanır. İkinci el jeneratörlere fiyat belirlerken periyodik bakımlar çok önem taşır.

Jeneratör Firmaları

Türkiye’nin birçok yerinde jeneratör üretimi yapılmaktadır. Jeneratör firmaları çeşitli kullanım tiplerine göre , marina jeneratör, kule ışık jeneratörleri, dizel jeneratör üretimi yapmaktadır. Jeneratör firmaları Türk Malı olarak dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktadırlar.

Dizel Jeneratörler

7.5 kw Dizel Jeneratör Fiyatları

Portatif jeneratörler kullanımlarına uygun değişik kw güçleri fiyatlarını belirler. Dizel portatif jeneratörler az yakıtı ve performansı ile öne çıkarlar 7.5 kw dizel jeneratör fiyatları kabinli ve kabinsiz olarak ayrılır. 7.5 kw dizel jeneratörler monofaze ve trifaze olarak kullanılır.

10 kw Dizel Jeneratör

Dizel jeneratörler de portatif jeneratör fiyatları en çok tercih edilen 10 kw sınıfıdır. Fiyat ve performans bakımından en çok müşteri ihtiyacını görür. 10 kw dizel jeneratörler fiyatları kabinli ve kabinsiz, trifaze ve monofaze olarak değişebilir. 10 kw market ve sitelerde güç tespit ile her yerde kullanılabilir.

Dizel Monofaze Portatif Jeneratör ADG12T3
Dizel Monofaze Portatif Jeneratör ADG12T3

Küçük Jeneratör Seçimi

Küçük kw jeneratörler 1 ile 12 kw arasında güçlerine göre değişiklik gösterir. En önemli yanları kolay taşınabilir olmaları ve kullanım kolaylıklarıdır. Küçük kw jeneratörler güçlerine göre fiyatları belirlenir.

Apartman Jeneratör Seçimi

Apartman Jeneratörleri güç tespit çalışması yapıldıktan sonra daire sayısı, asansör kullanımı, güç çeken cihazlara göre tercih edilmelidir. Apartman jeneratör fiyatları kullanımı gücüne göre değişir. Apartman Jeneratör montaj yapılacak yerin uygun olması gereklidir. Apartmanlar da jeneratör kullanım yeri belirlenmelidir. İnsanlara ve çevreye zararı en aza indirilmelidir.

Sessiz Jeneratör

Kabinli ses izalasyonu yapılmış jeneratörlerdir. Kabinsiz jeneratörlere göre fiyatları yüksek olup. Birçok yerde ses izalasyonu yapılmış sessiz jeneratör çalışmaktadır. Çevre rahatsızlığını en aza indirir. Jeneratör alırken iyi derece izalasyon yapılmış. Sessiz çalışan jeneratörler tercih edilmelidir. Sessiz jeneratör fiyatları kullanım güçlerine göre değişmektedir.

20 kw Jeneratör

Jeneratör kullanıma göre portatif jeneratörlerden sonra en çok tercih edilen 20 kw jeneratör fiyatları kabinli ve kabinsiz olarak farklılık gösterir. 20 kw jeneratör fiyatlarına da bir etken monofaze ve trifaze çıkışa sahip olmalıdır.20 kw dizel jeneratörler yakıt sarfiyatı düşüktür.

5 kw Jeneratör

Portatif jeneratörlerde en çok tercih edilen 5 kw jeneratör fiyatları kabinli ve kabinsiz olmak üzere ayrılır. Evlerde, işyerlerinde elektrik ihtiyacı duyulan birçok yerde kullanılmaktadır. 5 kw jeneratörler ihtiyaç duyulan yere kolay bir şekilde uygun fiyatlara taşınabilmektedir.

Benzinli Jeneratör Fiyatları

Kullanım yakıt türüne göre benzinli jeneratörler dizel jeneratör fiyatlarına göre daha uygundur. Benzinli jeneratörlerde fiyatlara etken daha hafif olmaları ve güçlerine göre değişiklik gösterir.

Büyük Jeneratörler

Hastane, okul, avm, fabrika ve birçok alanda büyük jeneratörler kullanılır. Büyük Jeneratör fiyatları başlıca etken güç faktörüdür. Genel olarak insan yardımıyla bir yerden bir başka yere tanışamayacak ölçüde jeneratörlerdir. Büyük jeneratör modellerinde fiyata daha çok motor marka modelleri de etkendir.

Ev tipi jeneratörler

Genel bir evin elektrik ihtiyacını karşılayan. Ev tipi jeneratör fiyatları kullanım gücüne bağlı olarak değişir. Ev ve iş yerlerinde acil durumlarda oluşan elektrik ihtiyacını en hızlı çözüm sunmaktadır. Jeneratör fiyatlarında ev jeneratörleri daha uygun fiyatlara satılır.

Otomatik Jeneratörler

Elektrik kesintilerinde transfer panosu sayesinde hızlı bir şekilde elektrik kesintisini giderir. Güç transfer pano fiyatları amperlere göre fiyatları değişir. Otomatik transfer panolarında kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Otomatik jeneratör fiyatları manuel jeneratörlere göre daha yüksek fiyattadırlar.

Çanta Jeneratör Fiyatları

Çanta jeneratörler küçük boyutları ve hafiflikleri ile ön plana çıkmaktadır. Çanta jeneratörler küçük çaplı elektrik ihtiyacını hızlı bir şekilde giderir. Çanta jeneratörler diğer jeneratörlere göre fiyatları daha uygun ve kullan kolaylığı vardır.

Jeneratör Markaları

Dünya genelinde en çok tercih edilen jeneratör motorları, Ricardo , Perkins , Baudouin , Sdec , Cummins , Crown Kraft , Doosan , Jhon Deere , Lister Petter , Mitsubishi , Volvo , Kohler motor modelleri Türkiye geneli ve Dünya’da en çok tercih edilen modeller.

Dizel Jeneratör Fiyatları

Dizel Jeneratör Fiyatları kabinli ve kabinsiz seçenekleri , transfer panolu ve panosuz seçenekler. Taşınamayan gruplar 20 bin Türk Lirasından başlayıp üst limitleri farklı seçenek gruplarına göre artmaktadır.

Jeneratör Garantisi

Jeneratörler 24 ay garantisi ve 10 yıl yedek parça tedarik geçerlidir.